Vítejte v Obchodě Aisope Česko!

DISCLAIMER

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti webových stránek

Obsah prezentovaný společností AISOPE CO., LTD na https://www.aisope.cz slouží výhradně k obecným informacím. Obsah prezentovaný na webových stránkách je vytvořen s poctivými úmysly. Nemůžeme však poskytnout žádné prohlášení nebo záruku, ať už výslovnou nebo předpokládanou, s ohledem na platnost, úplnost, správnost nebo dostupnost jakéhokoli obsahu prezentovaného na stránce.
Neexistují žádné okolnosti, za kterých bychom vám ponesli odpovědnost za jakoukoli škodu nebo ztrátu způsobenou v jakékoli formě v důsledku vašeho používání této webové stránky nebo vašeho spoléhání se na jakýkoli obsah volně prezentovaný na webových stránkách. Používáním webové stránky a spoléháním se na jakýkoli prezentovaný obsah tak činíte výhradně na vlastní riziko.

Odmítnutí odpovědnosti za odkazy třetích stran

Tato webová stránka může obsahovat nebo může prostřednictvím webové stránky poskytovat odkazy na stránky a/nebo obsah vytvořený třetími stranami. Tyto odkazy nejsou kontrolovány ani auditovány z hlediska platnosti, úplnosti nebo správnosti námi poskytovaných informací.
Neověřujeme, neschvalujeme, nezaručujeme ani nepřijímáme odpovědnost za přesnost nebo platnost jakýchkoli informací nebo obsahu vytvořeného weby třetích stran s odkazy na tomto webu. Nebudeme stranou ani nepřebíráme odpovědnost za sledování jakékoli transakční aktivity mezi vámi a třetí stranou.

Profesionální vyloučení odpovědnosti

Tato webová stránka nemůže a neobsahuje rady týkající se kutilství a stavebnictví. Obsah pro domácí kutily a stavební řemeslo je prezentován pouze pro obecné informační a vzdělávací účely. Nenahrazuje odbornou radu.
Proto vám doporučujeme, abyste se před provedením jakýchkoli opatření vyplývajících z uvedených informací poradili s příslušnými odborníky. Neposkytujeme poradenství v oblasti kutilů a stavebnictví. Použití nebo spoléhání se na jakékoli informace prezentované na webových stránkách je výhradně na vaše vlastní riziko.

Ohlasy vyloučení odpovědnosti

Webová stránka může obsahovat recenze a doporučení spotřebitelů našich produktů. Ty budou odrážet realitu skutečného života a osobní úvahy těchto uživatelů. Protože se jedná o osobní úvahy, nemusí být automaticky reprezentativní pro všechny spotřebitele našich produktů. Netvrdíme a neměli byste předpokládat, že všichni spotřebitelé budou mít stejnou zkušenost s našimi produkty a že vaše individuální výsledky se mohou lišit.
Názory a názory obsažené v recenzích a posudcích jsou výhradně od jednotlivce, který je zaslal. Tyto nebudou odrážet názory a názory AISOPE CO., LTD. Jednotlivci, kteří poskytují recenze nebo posudky, nejsou s námi spojeni a nejsou za své posudky odměňováni ani kompenzováni.